Огляд iPhone XS Max & iPhone XS від інтернет-магазину Свайп

Огляд iPhone XS Max & iPhone XS від інтернет-магазину Свайп

Огляд iPhone XS Max & iPhone XS

Компанія Apple продовжує радувати своїх шанувальників новинками. Так, нещодавно на ринок вийшли моделі iPhone XS і iPhone XS Max, що стали продовженням iPhone X, але багато в чому повторюють свою попередницю в дизайні. Однак новинки більш інтелектуальні і працюють набагато швидше. З цих причин обидві нові моделі отримали широку популярність.

У чому різниця між iPhone XS і iPhone XS Max?

Головним чином — в розмірі. Приставка Max з'явилася саме через різниці в габаритах. До слова купити iPhone XS Max та Apple iPhone XS, ви можете у відомому інтернет-магазині «свайпа» за розумною вартістю.Огляд iPhone XS Max & iPhone XS від інтернет-магазину Свайп

Головні відмінності від попередньої моделі

Обидві моделі представлені в трьох кольорах: золотистому, срібному і чорному. iPhone XS став важчим на три грами: важив 174, а тепер — 177. Зрозуміло, звичайним користувачам це не помітно, але різниця видна за новими відтінками і перфорації мікрофона. Виготовлена новинка, як і раніше, зі скла і сталі. Кнопки залишилися на своїх місцях, але використовувати чохол від попередньої моделі не вийде з-за розташування камери. Є й інші зміни:

• Спереду і ззаду встановлено більш міцне скло;

• Смартфон став більш стійкий до механічних пошкоджень;

• Стандарт водозащити став значно краще. Тепер пристрій можна занурювати на глибину 2 метрів на півгодини.

Різниця між iPhone XS і iPhone XS Max

Дисплей нових моделей фахівці визнали найкращими на ринку на сьогоднішній день. Яскравість у них максимальна, через що користуватися нововведеннями стало зручніше. Коефіцієнт відображення значно знизився. Візуальна різниця між iPhone XS і iPhone XS Max є лише в розмірі екранів.

Плавність картинки у обох моделей не змінилася, хоча користувачі цього чекали. Однак обидва телефони працюють вкрай швидко, отже, для користувачів стануть доступними найновіші ігри. Крім того, у двох моделей зросла автономність. У порівнянні з цим показником у десятки — на дві години, про що свідчать відгуки самих користувачів. Оперативна пам'ять також збільшилася — на 1 Гб. А ось камери технічно не змінилися, зате розмір сенсора став більше. Світла матриця захоплює на 50% більше. Максимальна витримка збільшилася до секунди.

В цілому ніяких ексклюзивних функцій у двох моделей не з'явилося, хіба що додалася функція запису стереозвуку, петому зйомка відео стала не інакше як ідеальної.

Доставка в усі міста України!

В інтернет-магазині Свайп діють «Back 2 school» знижки на обрані моделі iPhone, iPad, Mac та Apple Watch. Завітайте на сайт та оберіть товар на свій смак!

Публікцію підготували за участі інтернет-маркетологів ІТ компанії Zefirity

Отправить ответ

Please Login to comment
Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 

eight − seven =

Password generation