pogruzchik-18

Оренда автонавантажувачів: особливості та переваги

Сучасні вилкові автонавантажувачі багатофункціональні і продуктивні. З їх допомогою розвантажують і завантажують вантажні автомобілі, залізничні вагони; переміщують вантажі по території підприємств, складують продукцію на багатоярусних стелажах.

Сучасні вилкові автонавантажувачі багатофункціональні і продуктивні. З їх допомогою розвантажують і завантажують вантажні автомобілі, залізничні вагони; переміщують вантажі по території підприємств, складують продукцію на багатоярусних стелажах. Даний вид складської спецтехніки широко застосовується у виробничих цехах, великих магазинах, транспортно-логістичних комплексах, на відкритих і закритих складських майданчиках.

Вартість нових сучасних автонавантажувачів досить висока, тому далеко не всі вітчизняні підприємства, якім потрібні такі машини, можуть дозволити собі їх покупку. А деяким компаніям навантажувач потрібен тільки на певний період часу (наприклад, при сезонних роботах або на заміну власній машині, яка перебуває у ремонті). У таких випадках найкращим виходом із положення буде оренда вилкових навантажувачів.

Переваги оренди навантажувачів:

  • Мінімальні капіталовкладення у техніку — підійде для підприємств, які тільки починають свій бізнес і на покупку обладнання просто не вистачає коштів.
  • Зниження витрат — не потрібно витрачати фінанси на технічне обслуговування та ремонт техніки.
  • Відсутність простою спецтехніки — напрокат автонавантажувач можна брати в сезонний період збільшення вантажопотоку. Це буде вигідніше, ніж купувати нову машину та використовувати її тільки лише невеликий період часу.
  • На баланс підприємства орендований навантажувач не ставиться.
  • Придбання досвіду — якщо компанія тільки планує покупку підйомно-транспортної техніки, то спочатку можна орендувати автонавантажувач певної моделі, щоб подивитися наскільки ефективно він може справлятися з наявними завданнями щодо виконання вантажно-розвантажувальних і транспортних робіт.

До речі, підприємствам, які беруть напрокат вилкові навантажувачі, не обов'язково наймати до штату зайвого співробітника, щоб він виконував керування машиною. Наприклад, київська компанія «Денал Груп» готова надати українським підприємствам складську спецтехніку в оренду вже разом із висококваліфікованим оператором-водієм. Тут є великий вибір автонавантажувачів із різними видами двигунів (газові, газ/бензин, дизельні, бензинові, електричні).

Як показує практика, найбільш затребуваною є спецтехніка вантажопідйомністю в діапазоні 1,8-3,5 тонн; хоча, звичайно, є попит і на машини, розраховані на роботу з більш важкими вантажами. В інтенсивних умовах експлуатації добре себе зарекомендували вилкові навантажувачі STILL, TOYOTA, Nissan та інших відомих брендів.

За матеріалами сайту https://denal.com.ua

Отправить ответ

Please Login to comment
Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 

18 − eleven =

Password generation