Український стартап Awesomic відкрив новий офіс у Штатах

27 лютого, 2024,
10:59

Ковальова Анастасія

Український стартап Awesomic, що зробили платформу для найму дизайнерів, відкрили свій офіс у США. Тепер окрім Києва робочий простір буде у Сан-Франциско, повідомив засновник і CEO компанії Роман Севастьянов на своїй сторінці у LinkedIn.

  • Журналістам DOU Роман розповів, що у США команда зосередиться на залученні лідів та місцевої спільноти через організацію заходів, адже вбачають великий потенціал у зміцненні зв’язків з місцевими стартапами та інвесторами. 
  • Так, наприклад 21 лютого компанія влаштувала захід, на який прийшли 120 фаундерів YC W24. Його зробили, щоб інвестувати у розвиток нетворку стартапу в Сан-Франциско. Це є ключовою користю від роботи у цьому місті, вважає команда Awesomic. 
  • Нові вакансії відкривати поки не планують. Локацію створили для зустрічей з клієнтами та інвесторами, а також для корпоративних заходів. Що стосовно офісу у Києві, то він залишається працювати у звичному режимі – зараз там працюють 25 спеціалістів. 

Awesomic — український стартап, який розробляє платформу для поєднання компаній з перевіреними дизайнерами. Більшість дизайнерів на платформі — з України. Нагадаємо, у березні 2023 року стартап залучив $800 000, а серед інвесторів були люди з Y Combinator.

 «На Заході всі хочуть купувати українське». Як працює стартап Awesomic у війну

Читайте:

  1. Український Awesomic залучив $800 000. Серед інвесторів — люди з Y Combinator
  2. Вінницька ІТ-компанія RIA.com відкриває новий офіс в Києві
  3. Новий «ЛУН» об’єднує первинку і вторинку, а також отримає новий брендинг
  4. Акселератор від ReaktorX відкрив прийом заявок: стартапери з України зможуть отримати €25 000

Источник

Отправить ответ

Please Login to comment
Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 

one + twenty =

Password generation