Український ШІ-стартап Beholder переміг на Latitude59, отримав майже €1,5 млн призу та залучив €600 000 інвестицій

27 травня, 2024,
12:31

Ковальова Анастасія

Український стартап для пошуку корисних копалин Beholder переміг на конкурсі Latitude59 в естонському Таллінні, який відбувся 24 травня. Загальна сума фінансування, зібраного під час заходу, склала майже €1,5 млн євро. Про це йдеться на сторінці стартапу та сторінці Seeds of Bravery у LinkedIn.

Окрім головного призу, Beholder залучив €600 000 інвестицій. Він також отримав додаткові нагороди, зокрема €15 000 на юридичні послуги від Fondia legal, €5 000 від Google Cloud Credits і €500 на PR-підтримку від PRnews.io.

«Ми обіграли понад 300 команд і чотири етапи відбору. Андрій Севрюков провів чудовий фінальний виступ, який дозволив нам перемогти. Частина нашої команди, зокрема і я, перебуває в Україні. Та попри це, ми розвиваємося і будуємо нашу компанію. Ця перемога показує, що українська стартап-екосистема має величезний потенціал», — сказав співзасновник стартапу Даніїл Лубкін.

Що відомо про Latitude59

Latitude59 — найбільший у країнах Балтії та Північної Європи конкурс з пітчингу для стартапів у галузі технологій і підприємництва. Інвестиційний фонд робила мережа бізнес-янголів Естонії EstBAN та фонд Specialist VC. Цьогоріч повідомлялося, що він складатиме від €1 млн. Однак це не заважає фонду наповнюватися і далі. Наприклад, у 2023 році він склав €1,25 млн.

Що відомо про Beholder 

Beholder заснований у 2021 році Андрієм Севрюковим, Сергієм і Даніїлом Лубкіними. Нейромережі стартапу обробляють супутникові знімки, інформацію з радарів, гравіметрію та інші дані, щоб оцінити ймовірність залягання корисних копалин.

Технологія Beholder може допомогти перейти від енергетичної системи, що базується на паливі, до енергетичної системи, що базується на матеріалах. У березні цьогоріч вони залучили $940 000 інвестицій від європейського фонду InnoEnergy, а також фондів Rockstart та STRT Ventures.

Ліди та бізнес-комунікація. Як стартапу отримати максимум від участі в конференції — колонка

Читайте:

  1. Український ШІ-стартап Beholder для пошуку корисних копалин залучив $940 000 інвестицій
  2. Український стартап Getpin залучив $400 000 інвестицій від чеського фонду Presto Ventures
  3. Український стартап Dataisland залучив $500 000 інвестицій
  4. Український ШІ-стартап Respeecher залучив $1 млн інвестицій у pre-series A раунді

Источник

Отправить ответ

Please Login to comment
Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 

13 − 1 =

Password generation