Український криптовалютний стартап Weld Money залучив інвестиції

Український криптовалютний стартап Weld Money залучив інвестиції

Concorde Capital (Україна), Magnus Capital (США) і 7 O’Clock Capital (Китай) вклали кошти в український стартап Weld Money, який дозволяє розрахуватися криптовалютою, як традиційною банківською карткою.

Як зазначили представники стартапу, планується, що картка Weld Money запрацює в жовтні цього року в Україні, а до кінця року в Європі та пострадянських країнах.

Оплата криптовалютою в будь-якому магазині

Український криптовалютний стартап Weld Money залучив інвестиції

Ідея стартапу полягає в тому, що власники криптовалют можуть погасити будь-яку покупку або послугу за допомогою криптовалютної картки Weld Money. Алгоритм активації картки складається з трьох етапів:

  • Заповніть форму на сайті і отримайте віртуальну карту;
  • Підключитися до цієї картки через API за допомогою додатку Weld Money будь-якої біржі, на якій розташована криптовалюта;
  • Додайте картку в Apple/Google Pay.

Після цього ви можете оплатити будь-які онлайн або офлайн покупки карткою Weld Money, як звичайною банківською картою, а витрачена сума буде списуватися в еквіваленті з біржі.

«Спочатку криптовалюта використовувалася досить вузьким колом, технічно дикунними людьми, і тільки для великих переказів через високі комісії за транзакції і ряд труднощів при виведенні в фіат. Ми хочемо зробити розрахунок криптовалюти при покупці будь-якого товару або послуги простим і зручним», — говорить Олексій Бобок, співзасновник проекту Weld Money.

Weld Money стане доступним вже в жовтні цього року

Планується, що карта Weld Money запрацює в жовтні цього року в Україні, а до кінця року в Європі і країнах СНД.

«Weld Money найкраще вирішує поточні потреби користувачів на ринку. Ми розраховуємо отримати значну частину платіжного ринку країн СНД», — прокоментував угоду представник Magnus Capital Джонатан Нутс.

Ігор Мазепа, генеральний директор Concorde Capital, зазначив, що в останні роки компанія, крім традиційного інвестиційно-банківського бізнесу, розвивається як фонд прямих інвестицій і розглядає різні перспективні сфери, в тому числі ринок криптовалют.

«Ми починаємо новий для нас напрямок з інвестицій у стартап Weld Money. Ми бачимо великі перспективи на цьому ринку. Зрозуміло, що, як і в більшості стартапів, є ризики, але просто немає сенсу заперечувати, що крипта стала частиною нової реальності», – зазначив Ігор Мазепа.

Источник

Отправить ответ

Please Login to comment
Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 

6 − one =

Password generation