Український Mindly залучив $2 млн інвестицій у seed-раунді та демонструє швидке зростання

Український Mindly залучив $2 млн інвестицій у seed-раунді та демонструє швидке зростання

 

Mindly, українська платформа для професійної психологічної терапії онлайн, залучила інвестиції в розмірі $2 млн від провідного європейського фонду Inovo VC та відомого ангельського інвестора Патріка Бакмана, співзасновника компанії MariaDB та венчурного фонду OpenOcean VC.

Український Mindly залучив $2 млн інвестицій у seed-раунді та демонструє швидке зростанняСпівзасновники Mindly Дмитро Подолєв та Марія Смеречук разом із партнером Inovo VC Міхалом Рокошем та інвестиційним менеджером Давідом Сугіером.

Хто такі Mindly?

Mindly – це високотехнологічна онлайн-платформа для психологів та їх клієнтів. Стартап був заснований у 2022 році Дмитром Подолєвим та Марією Смеречук. Протягом лише 17 місяців Mindly значно збільшив свій річний дохід зі $100 000 до майже $10 млн, ставши безперечним лідером на українському ринку завдяки стратегіям product-first та technology-first.

Наразі Mindly має понад 300 000 користувачів і більш ніж 1300 психологів.

«Ми розробили передове технологічне рішення, що полегшує роботу психологів та забезпечує простий та зручний доступ до психологічних послуг для клієнтів. Наша мета — зробити психологічну допомогу доступною для кожного, долаючи географічні обмеження та забезпечуючи прозорість та простоту процесу терапії», — розповідають у компанії.

Український Mindly залучив $2 млн інвестицій у seed-раунді та демонструє швидке зростання

Йдеться про використання AI/ML для оптимізації багатьох дрібниць у різних місцях, що в сукупності створює велику різницю між поганим та чудовим маркетплейсом. На думку Дмитра, багато невеличких покращень на 5–10% дають значне кумулятивне вдосконалення системи. Саме це є справжньою силою AI, яку можна й потрібно використовувати сьогодні.

Що з конкуренцією?

Український Mindly залучив $2 млн інвестицій у seed-раунді та демонструє швидке зростання

У що Mindly направлять інвестиції?

Mindly залучив $2 млн інвестицій, від впливового інвестиційного фонду з капіталом у понад €100 млн – Inovo VC. Серед значущих інвестицій фонду — Preply, Booksy, Tidio, Packhelp, Infermedica, Spacelift, а також понад 30 інших компаній. Іншим інвестором став Патрік Бакман — співзасновник компанії MariaDB та венчурного фонду OpenOcean VC. Крім того, у травні 2022 року Mindly отримав інвестицію від програми Google for Startups.

Український Mindly залучив $2 млн інвестицій у seed-раунді та демонструє швидке зростанняСпівзасновник Mindly Дмитро Подолєв (на екрані) у зустрічі із Сундаром Пічаї, CEO Google.

2024 стане для стартапу роком інтенсивного розширення, оскільки Mindly вбачає численні невикористані ринкові можливості в Європі, США, Африці та Азії. Однією з переваг компанії є те, що її технологічна платформа дозволяє швидко та легко масштабуватися на нові ринки.

«Ми активно шукаємо талановитих інженерів fullstack ReactJs+NodeJs та спеціалістів у сфері маркетингу. Якщо ви думаєте, що стартапи пропонують низьку зарплату та ігнорують баланс між роботою і особистим життям, то в Mindly ситуація інша. Ми пропонуємо дуже конкурентні зарплати, і надзвичайно цінуємо work-life balance, також ми дуже гнучкі з days off 🙂 Наш підхід — це не спринт, а марафон. Ми будуємо міцну команду, не на кілька місяців, а на наступне десятиліття», — розповідають фаундери Марія та Дмитро.

Базуючись на внутрішніх оцінках Mindly щодо загальної кількості доступних психологів та їхніх середніх річних зарплат, і припускаючи, що Mindly займе від 10% до 15% світового ринку, компанія прогнозує, що її потенційно досяжний ринок становитиме близько $5 млрд.

«Наша команда — це наш найцінніший актив: це наша родина, наші найближчі друзі, і саме ці люди є героями, які побудували Mindly до його сьогоднішнього рівня. Ми наймаємо лише A-players, і в середньому отримуємо понад 100 кандидатів на одну вакансію. І якщо ви запитаєте, що є головною причиною успіху Mindly, я без сумніву відповім — це наша команда! Марія та я безмежно вдячні нашій неймовірній команді. Це справжня честь та привілей щодня працювати поруч із кожним із наших чудових колег!» — co-founder Mindly Дмитро Подолєв.

Український Mindly залучив $2 млн інвестицій у seed-раунді та демонструє швидке зростання

Источник

Отправить ответ

Please Login to comment
Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 

19 + seventeen =

Password generation