Український фонд Vesna Capital інвестував у memoryOS, шведський EdTech-стартап з українським корінням

22 квітня, 2024,
13:02

Віра Олійник

Створений українцями фонд Vesna Capital повідомив про нові інвестиції в memoryOS, EdTech-стартап з Ґетеборга з українським корінням. У коментарі для AIN.Capital Vesna Capital поділився деталями інвестиції.

Про memoryOS

  • Стартап memoryOS, заснований у 2019 році Алексом Ружем і Йонасом фон Ессеном, розробляє EdTech-рішення, яке допомагає людям опанувати необхідні навички та інструменти для навчання та управління пам’яттю в перенасиченому інформацією цифровому світі.
  • memoryOS намагається вирішити проблему з поганою пам’яттю за допомогою гейміфікації та поєднання найефективніших технік запам’ятовування та методів навчання. Рішення допомагає переводити потрібну інформацію з короткострокової пам’яті в довгострокову.

Деталі інвестиції

Петро Совяк-Круковський, інвестиційний директор Vesna Capital, прокоментував нові інвестиції, пояснивши, чому команда вирішила вкластися в memoryOS.

«По-перше, ми дуже добре розуміємо проблему, яку вирішують memoryOS. Люди перестали запам’ятовувати важливі дрібниці про оточення: імена, дати народження, улюблені страви, улюблені квіти. Ти зустрічаєш людину, ти знаєш, що ти її вже про це питав, але не можеш згадати: вона п’є каву з молоком чи без або як звуть її дитину».

За словами Петра Совяка-Круковського, це стартап з фундаментальним продуктом, Він не про головоломки чи brain teasers. «Поки ти робиш brain teasers, мозок активний, і ти краще запам’ятовуєш, потім перестаєш робити й відкочуєшся назад. memoryOS вчить вас, як запам’ятовувати великі обсяги інформації за допомогою техніки «Mind Palace». Ця техніка залишається з користувачем на все життя. Саме довгостроковий ефект може змінити життя людей на краще».

Також за його словами, у світі є великий запит від людей, які хочуть побороти негативні ефекти від соціальних мереж, додатків і навчитися знов пам’ятати важливі деталі. Продукт допомагає розв’язувати гостру проблему, яка призводить до незручних ситуацій, соціального дискомфорту, коли ти зустрічаєшся з людиною, хочеш її комусь представити, а не пам’ятаєш, з чим саме вона працює.

  • Хоча Vesna Capital інвестувала в компанію до наступного повного раунду фінансування, підготовка все ж таки тривала багато місяців, протягом яких фонд і стартап налагодили міцні стосунки.
  • Окрім фінансових інвестицій, Vesna Capital допомагає memoryOS із маркетинговою експертизою та розвитком бренду.
  • Сума інвестицій та інші умови угоди не розголошуються.

Про Vesna Capital

Vesna Capital — інвестиційний фонд, створений Андрієм Федоровим, В’ячеславом Клімовим і Володимиром Поперешнюком у 2022 році. З моменту запуску інвестиційний портфель уже налічує багато проєктів, зокрема Kooperativ, The Good Plastic, REMO, Salo, Doc.ua, Zeely, Deskree та інші.

Український фонд Vesna Capital інвестував у memoryOS, шведський EdTech-стартап з українським коріннямСпівзасновники фонду. Зображення Vesna Capital

Основна увага Vesna Capital приділяється допомозі у створенні наступного покоління амбітних, конкурентоспроможних і стійких підприємців. Фірма пропонує три моделі співпраці: VC Studio, Private Equity та Venture Investment.

Читайте:

  1. ІТ-компанія з українським корінням Ciklum купує американську Infogen
  2. Фонд u.ventures інвестував в український стартап Competera
  3. Фонд Horizon Capital залучив $350 млн та вже інвестував у три українські компанії
  4. Vesna: як сімейний бізнес рослинної косметики підкорює український та міжнародний ринки

Источник

Отправить ответ

Please Login to comment
Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 

three × 2 =

Password generation