Prism of Gems

Огляд: Prism of Gems від Play'n GO

Це наш огляд слота Play'n Go's Prism of Gems, ігри з п'ятьма барабанами й 3087 лініями виплат. У ньому є бонусні обертання і бонусний раунд, а також символи Wild і Scatter. Крім того, онлайн-слот Prism of Gems можна взяти з собою на мобільний пристрій.

Prism of Gems

Слот Prism of Gems — це гра Dynamic Payways з п'ятьма барабанами, в якій можна виграти до 3087 способів. Є 5 вертикальних барабанів і 1 горизонтальний барабан. Виграшні комбінації видаляються. Нові символи з'являються каскадом, щоб заповнити порожні позиції та потенційно сформувати нові виграші. Процес повторюється, якщо постійно створюються нові виграші. Виплачується тільки найвища виграшна комбінація на символ. Цей цікавий слот точно вас вразить і ви хотітиме хутчіш забрати свої бонуси для гри на Пінап.

В Prism of Gems дикий символ замінює всі символи, крім розкиду, і присутній тільки на барабані множника. Множник прикріплений до кожної позиції символу на барабані множника. Множник збільшується на 1, до x7, коли відповідний вертикальний барабан каскадується. Множники впливають тільки на виграші з символами, присутніми на барабані множника. Множники накопичуються для максимального множника 343x.

Prism of Gems

Завдяки функції Dynamic Payways кількість символів на барабанах 2, 3 і 4 може динамічно змінюватися з кожним новим обертанням, аж до 7 символів. Якщо символ збігається з символом на барабані множника вище, він поділяється на 2, але дикий символ розділяє всі символи нижче, Скаттери виключені.

3, 4 або 5 символів розкиду дають початкові 10, 15, 20 безплатних обертань відповідно. Множники переходять в бонусні обертання і поступово збільшуються до кінця функції. Під час цієї функції кожен розкид дає 2 додаткових безплатних спінів.

Отправить ответ

Please Login to comment
Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 

10 + 2 =

Password generation