Буклети для бізнесу: 3 переваги використання

Буклети для бізнесу: 3 переваги використання

Для успішного розвитку бізнесу важливою умовою є грамотна реклама. Роблять її різними способами, із застосуванням різних інструментів. Серед них особливо вирізняється поліграфічна продукція, зокрема буклети. Їхнє застосування зараз виходить на зовсім новий рівень, і ми пояснимо чому.

Буклети для бізнесу: 3 переваги використання

Роль та функції буклетів

Під цим терміном мають на увазі спеціальний різновид поліграфічного продукту, який не має механічного скріплення. Для створення сторінок вдаються до фальцювання, тобто просто згинають лист. Такий підхід робить виробництво швидшим та економнішим.

Виготовлення рекламних буклетів вигідно ще й тому, що на них вдається розміщувати набагато більше інформації про товари або послугах, ніж на флаєрах. Причому, наповнення їх теж різноманітніше і змістовніше.

Б_а5_1Ф

Переваги для бізнесу

Просування своєї справи в умовах щільної конкуренції вимагає застосування різноманітних та креативних способів реклами. Зокрема популярним інструментом є буклети. Причому попит на них вищий, ніж на флаєри, брошури та листівки. Чому? Все просто — їх виготовлення вигідніше, а застосування ефективніше. Цікавий феномен результативності порівняно з листівками чи брошурами? Тут теж пояснення просте — весь секрет у зручному форматі та змісті. У порівнянні з листівкою вони більш змістовні та інформативні, але при цьому менше, ніж брошура, а отже, не змушують аудиторію турбувати себе тривалим читанням.

Якщо говорити конкретно про переваги використання буклетів для реклами бізнесу, то вони такі:

  • вигода виготовлення. Друк цієї поліграфії – відносно недорогий захід, якщо порівнювати з іншими видами чи рекламою на ТБ, біг-бордах, радіо. Особливо вигідним є замовлення оптової партії поліграфічних виробів. Тираж може становити кілька тисяч чи навіть десятків тисяч екземплярів. Причому їх виготовлення не займе багато часу, тому можна оперативно підготуватися до акції або запуску рекламної кампанії;
  • велика варіативність оформлення. Контент на сторінках буклетів може бути різним: картинки, текст, комбінованим. З іншого боку, розмір поліграфії клієнт визначає сам. Друкарня в Запоріжжі «Успіх Принт» виготовляє різні за розміром та форматом буклети, може запропонувати допомогу в розробці дизайну та готові макети оформлення ;
  • розповсюдження у форматі face to face. Тобто, буклети потрапляють безпосередньо до цільової аудиторії, буквально в руки, оскільки їх вручають на вулиці/презентаціях/акціях в магазині, або кидають прямо в поштову скриньку. Майже у 100% випадків рекламна поліграфія буде помічена, висока ймовірність, що її перегорнуть, прочитають, а отже, інформацію буде донесено до ЦА. Все це сприяє покращенню впізнаваності бренду, що призводить до збільшення кількості продажів.

Підбиваючи підсумок, відзначимо важливий факт – реклама може бути ефективною, навіть якщо вона недорога та проста у реалізації. Використання буклетів, до якого вдаються багато успішних компаній, як вітчизняного, так і світового ринку, є явним підтвердженням.

Отправить ответ

Please Login to comment
Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 

8 + thirteen =

Password generation