Український фонд Vesna Capital інвестував в аудіостартап Submix у pre-seed раунді на $1 млн

27 червня, 2024,
18:06

Ковальова Анастасія

Український фонд Vesna Capital інвестував в аудіотехнологічний стартап Submix, що базується в американському Сан-Франциско. Загалом він залучив $1 млн pre-seed фінансування. Також серед інвесторів були Angel Invest Ventures, SCNE, TSIC, йдеться в пресрелізі стартапу.

  • Інвестиції допоможуть прискорити реалізацію місії Submix. Тобто спростити співпрацю для музикантів, продюсерів та аудіопрофесіоналів в усьому світі та змінити їхній доступ до «можливостей і способів заробітку на життя».
  • За словами співзасновника та СЕО Submix Пола Єщенського (Paul Jeszenszky), це раунд фінансування розглядається як «великий вотум довіри» з огляду на складний інвестиційний ландшафт і зростання напруженості в музичній індустрії, пов’язане з поєднанням ШІ та виплат від стримінгових сервісів. 

Інвестиційний директор Vesna Capital Петро Сов’як-Круковський розповів для AIN.Capital, чому вирішили інвестувати в цей стартап. За його словами, Submix створюють програмне забезпечення, яке заповнить не одну, а дві прогалини в аудіотехнологічному просторі: географічну віддаленість і несумісність програмного забезпечення. 

«Технологія Submix дозволяє музичним та аудіопрофесіоналам співпрацювати віддалено в режимі реального часу, безперешкодно та долати мережеві затримки. Це покращить доступ місцевих артистів до світової музичної та аудіоіндустрії, збагатить їх і зменшить витрати. Програмне забезпечення також дозволить співпрацювати в режимі реального часу між користувачами різних цифрових аудіо робочих станцій — функція, недоступна багатьом користувачам DAW до цього часу», — прокоментував інвестиційний директор.

Також Петро Сов’як-Круковський сказав, що за стартапом стоїть команда з великим досвідом в аудіотехніці та глибокими зв’язками в музичній та аудіоіндустрії. «Вони мають всі можливості для того, щоб виконати місію, яку поставили перед собою», — підсумував він.

Український фонд Vesna Capital інвестував у memoryOS, шведський EdTech-стартап з українським корінням

Читайте:

  1. Український фонд Vesna Capital інвестував у memoryOS, шведський EdTech-стартап з українським корінням
  2. Український ШІ-стартап Respeecher залучив $1 млн інвестицій у pre-series A раунді
  3. Український фонд Flyer One Ventures інвестував у Scalestack в раунді на $1 млн
  4. Заснований українцями стартап Ability AI залучив $1,1 млн інвестицій. Pre-seed раунд очолив український SMRK VC

Источник

Отправить ответ

Please Login to comment
Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 

20 − 6 =

Password generation