Розробник біонічних протезів Esper Bionics залучив $5 млн

28 червня, 2024,
09:31

Ковальова Анастасія

Компанія з українськими засновниками Esper Bionics залучила $5 млн інвестицій – раунд очолив YZR Capital за співфінансування ЄБРР та U.Ventures. Гроші використають, щоб масштабуватися та розвивати біонічну систему, повідомила AIN.UA компанія.

  • Esper Bionics планує нарощувати виробництво свого флагманського продукту – самонавчального протезу Esper Hand з інтегрованим ШІ, який журнал Time визнав найкращою інновацією 2022 року, і який отримав нагороду Red Dot «Best of the Best» та CES Innovation Awards. Протез коштує 22 000 доларів і покривається страховкою.
  • Також інжинірингова компанія додасть нові пристрої до своєї екосистеми, включно з контролерами для носіння протезів та хмарною платформою ML.
  • Esper Bionics посилаються на дослідження, яке показує, що користувачі протезів мали труднощі при перемиканні функцій при звичайному управлінні та зіштовхувалися з поганою механічною міцністю своїх багатофункціональних протезів.
  • Через труднощі з керуванням та страх пошкодити протез вони просто не користувалися ними. До поганого користувацького досвіду призводить також брак інтеграції між програмним і апаратним забезпеченням. У компанії кажуть, що хочуть розв’язувати ці проблеми. 
  • Основний ринок збуту для Esper Bionics залишається США, але вони також допомагають Україні. За інформацією компанії, вона надали понад 80 біонічних рук українським ветеранам. 

Мета Esper Bionics – створити першу біонічну екосистему з підключених пристроїв, що розширює межі людського потенціалу. Після успішного запуску на ринку США компанія має намір вийти на глобальний рівень, – йдеться у листі. 

Роборуки з обкладинки TIME. Як влаштоване виробництво біонічних кінцівок Esper Bionics — фоторепортаж

Читайте:

  1. Aether Biomedical залучила $5,8 млн на розробку біонічних протезів. Їх отримають і українці
  2. Роборуки з обкладинки TIME. Як влаштоване виробництво біонічних кінцівок Esper Bionics — фоторепортаж
  3. Український Esper Bionics отримав грант $150 тисяч від USAID
  4. Rentberry залучив $15 млн на краудфандингу. Наступна ціль — $30 млн з оцінкою в $100 млн

Источник

Отправить ответ

Please Login to comment
Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 

eighteen − 3 =

Password generation