Stability AI призначив нового СЕО та залучив близько $80 млн інвестицій

26 червня, 2024,
17:59

Ковальова Анастасія

Британський стартап Stability AI повідомив, що новим очільником компанії став колишній керівник Weta Digital Прем Аккараджу, а також про залучення нових інвестицій. І хоча суму фінансування у блозі не озвучили, Bloomberg з посиланням на джерела пише про $80 млн. Таку ж цифру вказує й The Wall Street Journal.

  • За інформацією The Information, інвестори також погодилися пробачити стартапу близько $100 млн боргу і $300 млн майбутніх зобов’язань.
  • Йдеться, що Stability AI закрила перший раунд фінансування від групи інвесторів, а саме Greycroft, Coatue Management, Sound Ventures, Lightspeed Venture Partners та O’Shaughnessy Ventures. Долучилися Шон Паркер, Прем Аккараджу, Ерік Шмідт і Роберт Нельсен. 
  • У компанії повідомили, що підприємець, філантроп і колишній президент Facebook Шон Паркер приєднується до ради директорів Stability AI як виконавчий голова. 
  • Серед інших нових членів правління — Дана Сеттл, співзасновниця і керівна партнерка Greycroft, Колін Брайант, операційний директор, генеральний партнер Coatue Management і генеральний директор Прем Аккараджу.
  • Аккараджу став СЕО Stability AI зосередиться на «просуванні стратегії розвитку».
  • Голова правління Stability AI Джим О’Шонессі йде у відставку, а Шан Шан Вонг і Крістіан Лафорт, які виконували обов’язки тимчасових співголів правління з березня 2024 року, залишаться в компанії на посадах операційного та технічного директорів відповідно.

На Аккараджу лягають обов’язки стабілізувати британський стартап, пише Bloomberg. У березні його співзасновник і перший генеральний директор Емад Мостак пішов у відставку після втрати ключових співробітників та акціонерів, а також скорочення грошових резервів. 

Компанія стала відомою після того, як наприкінці 2022 року залучила $101 млн венчурного капіталу завдяки своєму Stable Diffusion — інструменту штучного інтелекту для генерації зображень.

Незабаром Stability AI зіткнувся зі шквалом управлінських і юридичних проблем, включаючи позов від Getty Images. На відміну від конкуруючих ШІ-компаній, Stability не змогла залучити більший раунд фінансування, щоб покрити свої високі обчислювальні витрати.

Мінцифри презентувало підхід до врегулювання ШІ в Україні. Документ відкритий до обговорення

Читайте:

  1. Український підприємець оголошує про запуск нового ШІ-стартапу Portal.ai. Він залучив $5 млн інвестицій
  2. «Індійських програмістів замінить ШІ», — гендиректор Stability AI Емад Мостак
  3. Український ШІ-стартап Respeecher залучив $1 млн інвестицій у pre-series A раунді
  4. Близько 2,3 млн військовозобов’язаних українців оновили свої дані, з них 1,1 млн — придатні

Источник

Отправить ответ

Please Login to comment
Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 

twenty − fifteen =

Password generation