Акселератор «Open Data. Unbroken» оголосив переможців. Отримають по 400 000 грн

Акселератор «Open Data. Unbroken» оголосив переможців. Отримають по 400 000 грн

Акселератор Open Data. Unbroken, запущений Мінцифрою, SocialBoost та 1991 Acelerator за підтримки ОБСЄ, обрав переможців. Кожна з команд отримає грант у розмірі 400 000 грн на розвиток проєкту і розпочне участь у менторській програмі.

 • Open Data. Unbroken орієнтований на проекти на основі відкритих даних, що вирішують виклики воєнного часу. Програма надає фінансову підтримку, менторство та доступ до спільноти експертів, що дає змогу ІТ-спеціалістам і розробникам трансформувати свої інноваційні ідеї в реальні рішення, які сприяють позитивним змінам в Україні.
 • Прийом заявок стартував у червні 2023.

Про стартапи-переможці

 • «Де укриття?» — чат-бот, призначений допомогти громадянам знайти найближче в Україні бомбосховище. Завдяки можливості визначати місцезнаходження укриттів за геолокацією або адресою, чат-бот також дозволяє користувачам надсилати скарги щодо проблемних локацій.
  • Проєкт має на меті надати громадянам доступ до оновленої бази укриттів, одночасно забезпечуючи громадський моніторинг і пропонуючи органам місцевого самоврядування зручні цифрові інструменти для керування та перевірки інформації про притулки.
 • «ВПО Назар» — чат-бот, який допомагає внутрішньо переміщеним особам (ВПО) інтегруватися в нове середовище.
  • Цей чат-бот, доступний у Viber і Telegram, полегшує пошук можливостей працевлаштування в різних регіонах України.
  • Надсилаючи коротке резюме та критерії бажаної роботи, ВПО можуть негайно отримувати сповіщення про відповідні вакансії, що спрощує процес пошуку роботи та сприяє швидшій інтеграції.
 • «Сорти рослин» — інформаційний агрегатор, який об’єднує такі ресурси, як «Сорти рослин» і «Пестициди під контролем» для допомоги малим і середнім сільськогосподарським підприємствам.
  • Ця платформа допомагає фермерам приймати обґрунтовані рішення, надаючи цінну інформацію про вибір оптимальних сортів рослин, скорочення використання пестицидів і просування більш органічних методів вирощування.
  • Враховуючи значні збитки, завдані військовими операціями, такими як підрив Каховської ГЕС та знищення сільськогосподарських угідь, цей проєкт готовий зіграти вирішальну роль у відновленні та відродженні сільськогосподарського сектору.

Львівський Angel One Fund інвестував по $200 000 у стартапи Rozmova та GO TO-U. Планує ще п’ять інвестицій до кінця року

Источник

Отправить ответ

Please Login to comment
Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 

1 + 11 =

Password generation