Український виробник Smart Home систем i3 Engineering виходить на литовський ринок

20 липня, 2022,
09:01

Данило Ївженко

Український розробник і виробник дротових систем розумного дому i3 Engineering вийшов на ринок Литви. Як повідомили в компанії, першими офіційними дистриб’юторами в регіоні стали компанії Geras Elektrikas та Rass Security Systems.

Український виробник Smart Home систем i3 Engineering виходить на литовський ринок

Компанія Geras Elektrikas заснована у 2016 році та пропонує рішення для домашньої автоматизації, що об’єднують: освітлення, клімат контроль, управління доступом, мультимедіа, відеоспостереження, управління жалюзі, полив, енергоспоживання в єдину систему.

Команда Rass Security Systems є дистриб’ютором та інтегратором, вони працюють на ринку Литви понад 20 років. Компанія пропонує широкий асортимент продуктів безпеки в різних категоріях, таких як системи запобігання вторгненню, моніторинг, контроль доступу, домофони та системи розумного дому.

«Ми продовжуємо працювати та збільшувати потужності. Офіційно стартуємо в Литві та зовсім скоро оголосимо про нові угоди на європейському ринку. Інсталятори дуже зацікавлені в співпраці з нами, адже система дуже легко встановлюється, налаштовується і її можна застосовувати в різних галузях. Серед іншого, співпраця на умовах дистрибуції передбачає технічну та маркетингову підтримку, навчання та тренінги, розробку кастомізованих рішень», — говорить директор з продажів i3 Engineering Юрій Цигиль.

Про i3 Engineering

Український виробник Smart Home систем i3 Engineering виходить на литовський ринок

i3 Engineering — український розробник і виробник системи розумний будинок та пристроїв для автоматизації, лінійка продуктів складається з 15 дротових контролерів серії Atom. Отримавши сертифікат CЕ у 2021 році компанія зосередилась на зростанні в Україні та поширенні на ринках, де використовується діапазон частот 50Hz 230V та 60Hz 127V. Серед пріоритетних ринків, де у найближчі місяці з’явиться обладнання i3 Engineering: Польща, Словаччина, Казахстан та Грузія.

В компанії зараз відкрито 3 гарячі вакансії:

  • Middle/Junior Flutter Developer (Львів).
  • AQA Engineer (Львів).
  • Hardware Engineer (Львів або віддалено).

Всього i3 Engineering має 10 відкритих вакансій, які ви можете знайти на сервісі анонімного пошуку та моніторингу роботи Recruitika.

Читайте:

  1. На український ринок виходить TeraSky. Це ізраїльський оператор сервісів Google
  2. Ajax Systems виходить на ринок Австралії
  3. Компанія CGS Tower Networks вперше виходить на ринок України
  4. Як український музичний бізнес виходить з-під цифрової залежності Росії під час війни

Источник

Отправить ответ

Please Login to comment
Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 

8 − two =

Password generation