Український підприємець оголошує про запуск нового ШІ-стартапу Portal.ai. Він залучив $5 млн інвестицій

07 червня, 2024,
12:35

Ковальова Анастасія

Український підприємець і засновник DMarket Володимир Панченко запустив новий ШІ-стартап Portal.ai і залучив $5 млн інвестицій до його запуску. Про це він розповів Forbes.

  • Стартап заснували у 2023 році в Каліфорнії і тепер він оголошує про офіційний запуск. За словами Панченка, Portal.ai залучив $5 млн передпосівних інвестицій. Це ангельські чеки по $0,5 млн за SAFE-угодами з оцінкою $50 млн.
  • Ранніми інвесторами стали західні фонди: StratMinds VC, AGI House Ventures and Rocky Yu, BBQ Capital and Nemke Kostic, The Patel family office, Amanda Schloss family office, Broocknell Ventures тощо.
  • Разом із Володимиром Панченком засновником став експерт зі штучного інтелекту Мохаммед (Хамуді) Наанаа, він технічний директор. До цього працював у ШІ-проєктах Amazon, Apple і Google.
  • У команді Portal.ai працює 21 людина. Серед них колишні топспеціалісти WhatsApp, PayPal, Apple, Amazon, Google.

Що таке Portal.ai

Це ШІ-застосунок, який має допомогти малим і середнім бізнесам керувати операційною діяльністю, маркетингом, фінансами, логістикою тощо. 

ШІ-агенти Portal.ai збирають й аналізують дані про бізнес клієнта з платформ на кшталт Shopify, Amazon, Google, Meta, Wix, QuickBooks, надають рекомендації або виконують завдання в один клік.

До запуску застосунок тестували п’ять клієнтів. Йдеться, що він збільшив операційну ефективність на 223% та генерацію $2 млн додаткового доходу. 

Підписка на продукт коштує $300 на місяць, але пізніше засновники хочуть зробити його безплатним, а зароблятимуть від кредитних програм із банками-партнерами.

Що відомо

Portal.ai — це вже четвертий бізнес, заснований Панченком. Раніше він заснував реселлер комп’ютерних ігор Suntechsoft, платформу скінів Skins.Cash і біржу для торгівлі віртуальними предметами з комп’ютерних ігор DMarket.

Нагадаємо, у січні 2023 року DMarket придбала американська ігрова компанія Mythical Games.

Українську DMarket купив геймдев Mythical Games. Оцінка — $70-$100 млн

Читайте:

  1. Український OneNotary залучив $5 млн інвестицій та оголошує про партнерство з DocuSign
  2. WNISEF оголошує про ребрендинг і запускає нову програму інвестицій в розмірі до $5 млн
  3. MacPaw оголошує про запуск бета-версії застосунку Setapp Mobile у ЄС
  4. Український ШІ-стартап Respeecher залучив $1 млн інвестицій у pre-series A раунді

Источник

Отправить ответ

Please Login to comment
Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 

eleven − eleven =

Password generation