Preply залучив $50 мільйонів інвестицій у раунді С

13 липня, 2022,
16:00

Любомир Шкіль

Читати на

RU

Українська EdTech-компанія Preply залучила раунд серії С у розмірі $50 млн. Про це AIN.UA розповіли у компанії.

  • Раунд інвестицій очолила компанія Owl Ventures. До фінансування доєднались попередні інвестори, серед яких Diligent Capital, Hoxton Ventures, Educapital, Evli Growth Partners та співзасновник Grupa Pracuj Пшемислав Гацек, та нові інвестори, такі як Swisscom Ventures і Orbit Capital.
  • Загальний об’єм інвестицій склав $100 млн з моменту створення.
  • Платформа планує завоювати ринок онлайн-вивчення мов, який до 2025 року досягне $47 млрд. Наразі Preply об’єднує «сотні тисяч учнів» із більш як 32 000 репетиторів, які викладають понад 50 мов. За минулий рік Preply потроїла розмір B2B-напряму, серед клієнтів має компанії Bytedance (TikTok), Mercedes та McKinsey.
  • За останні два роки кількість людей, які користуються додатком Preply, зросла в 4 рази, а в багатьох регіонах загалом кількість користувачів подвоїлася у порівнянні з минулим роком. На сьогодні кількість студентів, які навчаються на платформі, перевищує кількість студентів, які навчаються в університетах Ліги Плюща.

Preply залучив $50 мільйонів інвестицій у раунді СФото: Preply.

Попри війну в Україні, Preply розширила команду до понад 400 співробітників 58 різних національностей у 30 країнах світу.

«Завдяки додатковому фінансуванню ми плануємо продовжувати збільшувати свою присутність у США та Європі, подвоївши зусилля у розвитку технології пошуку на основі штучного інтелекту, та підключити найбільшу спільноту для вивчення мов у світі», — каже Кирило Бігай, співзасновник та CEO Preply.

  • У 2021 році Preply залучила раунд B у розмірі $35 млн. У раунді брали участь Owl Ventures і Full In Partners, а також ті, хто раніше інвестував у компанію Point Nine Capital, Hoxton Ventures, EduCapital, All Iron, Diligent Capital та Evli Growth Partners. Тоді залучені кошти пішли на збільшення штату: компанія планувала подвоїти штат у всіх регіонах, де працює. Минулий раунд сумарно перевищував всі інвестиції, які компанія залучала з того часу.
  • До того, у 2020 році, компанія закрила раунд на $10 млн. Фінансування допомогло компанії посилити позиції на ринках Північної Америки, Франції, Німеччини, Іспанії, Італії та Великобританії. До того були закриті раунди на $4 млн та на $1,3 млн. Крім того, Preply планувала запустити філію в США, стратегічно важливому для проекту регіоні. Вперше компанія підняла інвестиції ще у 2015 році: потрапила до американського інкубатора TechStars, отримавши $120 000.

Минулого місяця компанія зробила ребрендинг та представила оновлену айдентику. Ціль трансформації — підкреслити зростання та еволюцію бізнесу, у тому числі цифрову, а також ідентичність бренда Preply. А у квітні Preply потрапила в список найбільших приватних маркетплейсів світу. Компанія опинилася на 59 місці в рейтингу .

Preply заснована у 2012 році українцями Кирилом Бігаєм, Сергієм Лук’яновим та Дмитром Волошиним. Сьогодні в компанії працює понад 400 співробітників, компанія має офіси у трьох країнах — Україні, США та Іспанії.

Читайте:

  1. Український стартап Mate Academy залучив $1,9 млн інвестицій
  2. Український ШІ-стартап Livee залучив $250 000 інвестицій
  3. Український стартап Legal Nodes залучив $300 000 інвестицій
  4. Українсько-естонський стартап Recoshelf залучив €100 000 інвестицій

Источник

Отправить ответ

Please Login to comment
Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 

seven − 5 =

Password generation