22 книги про великі технології від Business Insider

22 книги про великі технології від Business Insider

 

Видання Business Insider опублікувало список із 22 найкращих книг про технології, які вийдуть у 2022 році.

House of Wirecard

Автор: Ден Макрам
Дата виходу: поки невідомо

У червні 2020 року німецький фінтех-гігант Wirecard заявив про неплатоспроможність і визнав, що близько $2 млрд «пропали безвісті». У House of Wirecard Макрам детально розповідає, як він і команда репортерів Financial Times розкрили один з найбільших в Європі скандалів про корпоративне шахрайство.

The Hard Sell: Crime and Punishment at an Opioid Startup

Автор: Еван Хьюз
Дата виходу: 18 січня 2022 року

Книга розповідає про підйом і падіння американської фармацевтичної компанії Insys Therapeutics, заснованої у 1990 році. Компанія втратила репутацію на тлі опіоїдної кризи останніх років. Американське видання Publishers Weekly називали книгу «вагомим звинуваченням проти огидних індустріальних практик».

Internet for the People

Автор: Бен Тарноф 
Дата виходу: 14 червня 2022 року

Співзасновник журналу Logic Magazine Бен Тарноф стверджує, що інтернет, яким ми його знаємо сьогодні, зіпсований. Щоб виправити ситуацію, потрібно провести деприватизацію. Книга Тарнофа закликає до обмеження впливу гігантів на кшталт Google і Facebook. Автор вважає, що єдиний спосіб зробити інтернет кращим – віддати його в руки користувачів.

The Digital Republic: On Freedom and Democracy in the Twenty-First Century

Автор: Джеймі Саскінд
Дата виходу: 5 липня 2022 року

Автор книги Future Politics повернувся з трактатом про цифрову епоху. Книга підійде тим, кого цікавить, як законодавство та політика можуть змінити великі технології у майбутньому.

AI on Trial

Автори: Марк Дім і Пітер Уорен
Дата виходу: 12 травня 2022 року 

Суддя Марк Дім і дослідник штучного інтелекту Пітер Уорен шукають відповіді на основні питання про штучний інтелект. В AI on Trial вони намагаються вияснити хто володіє штучним інтелектом, чи можна йому довіряти і чи повинен він мати власний набір прав та обов’язків?

Stolen Focus: Why You Can’t Pay Attention

Автор: Йоган Харі
Дата виходу: 6 січня 2022 року 

Щоб зібрати матеріали для книги Йоган Харі відправився у трирічну подорож. Автор намагається зрозуміти, чому увага людей стає коротшою, і що з цим робити. Книгу вже відзначили актор Стівен Фрай, журналістка Наомі Кляйн та політик Гіларі Клінтон.

Road to Nowhere

Автор: Паріс Маркс
Дата виходу: 5 липня 2022 року

Періс Маркс – ведучий подкасту Tech Won’t Save Us. Він вивчає питання про те, як у Кремнієвої долини бачать майбутнє транспорту. Книга розповідає про погляди Ілона Маска, керівництва Uber і тих, хто стоїть за інноваціями в транспортній системі.

Is This Love or Dopamine? A Deeply Unofficial Study of Dating in the Digital Age

Автор: Іона Девід
Дата виходу: 12 травня 2022 року

Іона Девід – автор вірусного акаунту в Instagram @Beam_me_up_softboi про знайомства. У цій книзі вона досліджує способи знайомства людей в інтернеті та закоханість в мережі. Авторка радить як зробити перший крок, виявляти прихильність в соцмережах і розповідає про типових персонажів, з якими ви, ймовірно, зіткнетеся під час пошуку.

Girl Online: A User Manifesto

Автор: Джоана Уолш
Дата виходу: 10 травня 2022 року

Авторка розповіді, що означає «бути дівчиною в інтернеті». Джоана Уолш створила маніфест і описала про що слід домовитись жінкам, аби їх перебування в інтернеті стало більш комфортним.

The Power Law: Venture Capital and the Making of the New Future

Автор: Себастьян Малабі
Дата виходу: 25 січня 2022 року 

Автор цієї книги — колишній редактор Financial Times. Малабі розповідає про найбільш знакові історії у світі венчурних інвестицій: кумедні помилки під час запуску Apple та наплив венчурних грошей в Uber.

The Cryptopians: Idealism, Greed, Lies, and the Making of the First Big Cryptocurrency Craze

Автор: Лора Шин
Дата виходу: 22 лютого 

У своїй дебютній книзі колишня старша редакторка Forbes Лора Шин розповідає про історію криптовалюти. Авторка розповідає про створення нової форми криптовалютної мережі, яка дозволила користувачам запускати власні монети і спричинила лихоманку.

Shareware Heroes: Independent Games at the Dawn of the Internet

Автор: Річард Мос
Дата виходу: серпень 2022 року

Гроші для публікації першої книги Річард Мос зібрав на краудфандинговій платформі  Unbound. Автор розповідає про історію та культуру безкоштовних ігор і те, як вони змінили індустрію.

Technology is Not Neutral: A Short Guide to Technology Ethics

Автор: Стефані Хер
Дата виходу: початок 2022 року

У цій книзі дослідниця технологій Стефані Хер описує найбільшу проблему світу в епоху великих технологій: як отримати максимум вигоди від, завдаючи при цьому якомога менше шкоди?

After Steve

Автор: Тріп Мікл
Дата виходу: 12 травня 2022 року

Репортер Wall Street Journal Тріп Мікл розповідає про спадщину Стіва Джобса і про те, як його команда намагалися керувати Apple після смерті засновника.

Democracy.com: How to Stop Tech Companies from Ruling Our Digital Lives

Автор: Марієть Шааке
Дата випуск: поки невідомо

Марієть Шааке розповідає про те, як великі гравці на ринку технологій стали «новими демократичними урядами». А також, як мають змінитися технології, щоб приносити більше користі, аніж шкоди.

Grip: The Art of Working Smart And Getting to What Matters Most

Автор: Рік Пастур
Дата виходу: 3 лютого 2022 року 

Ця книга вже стала бестселером в Нідерландах, де живе автор. Це свіжий погляд на проблему продуктивності в сучасної людини. Рік розповідає, як організувати життя без гонитви за продуктивністю, використовуючи можливості, які дають технології.

The Revolution That Wasn’t: Gamestop, Reddit, and the Fleecing of Small Investors

Автор: Спенсер Якаб
Дата виходу: 27 січня 2022 року 

В січні 2021 група трейдерів з платформи Reddit почали протистояння з Уолл-стріт. Автор книги розповідає, чи справді їм вдалося чогось досягти і чому в результаті трейдери тільки допомогли Уолл-стріт зміцнити владу.

The Work of the Future

Автори: Девід Автор, Девід Міндел та Елізабет Рейнольдс
Дата виходу:  25 січня 2022 року

Автори розповідають, чому США відстають від інших розвинених країн у сфері працевлаштування. Звідки взялося так багато низькооплачуваних робочих місць і як інновації можуть розв’язати цю проблему.

How to F*ck up Your Startup

Дата виходу: 8 лютого 2022 року
Автор: Кім Хвідк’єр

Кім Хвідк’єр називає себе «експертом з невдач». Його нова книга — це посібник по найчастішим помилкам під час запуску бізнесу.

Converted: The Data-Driven Way to Win Customers’ Hearts

Автор: Ніл Хойн
Дата виходу:  22 лютого 2022 року

Автор книги — спеціаліст із стратегії обробки даних Google і багато знає про пошук клієнтів та розвиток ділових відносин. Книга обіцяє навчити читачів основному: як цінувати ділові відносини, як залучати найкращих клієнтів і як ставити їм правильні запитання.

Beyond Digital: How Great Leaders Transform Their Organizations and Shape the Future

Автор: Пол Лейнванд і Махадева Мет Мані
Дата виходу: 4 січня 2022 року 

В книзі описані 12 різних тематичних досліджень на теми інноваційної трансформації та діджиталізації. Від переробки Microsoft глобальних бізнес-операцій до змін у повсякденному управлінні у великих компаніях, таких як Adobe, Citigroup, і Hitachi.

Build: An Unorthodox Guide to Making Things Worth Making

Автор: Тоні Фадел
Дата виходу: 10 травня 2022 року 

Автор називає книгу «енциклопедією порад». В ній він зібрав понад 30 років досвіду роботи в Кремнієвій долині і поділився головними висновками.

Источник

Отправить ответ

Please Login to comment
Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 

fifteen + six =

Password generation