Накрутка підписників в Інстаграм: як правильно це зробити

Накрутка підписників в Інстаграм: як правильно це зробити

Просування акаунту в Інстаграм потребує місяців і років невпинної праці. Пришвидшити та полегшити роботу допомагають сервіси та програми оперативного масового залучення нових фоловерів. Серед них є безкоштовні, умовно-безкоштовні та платні. За їхньою допомогою не напружуючись можна підвищити показники на 1000 нових прихильників на добу. Важливо лише дотримуватися алгоритмів соціальної мережі та не порушувати її правила, щоб не потрапити в бан. Просування має виглядати природно та органічно.

Масове залучення нових читачів вкрай необхідне для комерційних сторінок: акаунтів представників бізнесу, блогерів, що планують заробляти на рекламі, публічних людей (політиків, громадських діячів, зірок естради, кіно, спорту). Це дозволить економити час та сили, спрямувавши їх на заняття основною діяльністю. Навіщо це все? Для підвищення популярності, охоплення, впізнаваності бренду або особи, формування лояльної аудиторії, отримання зворотного зв’язку, проведення акцій, опитувань, голосувань.

C:\Users\User\Downloads\nakrutka-podpischikov.png

Як це працює? Сервіси використовують власні скрипти для накрутки підписників в Інстаграм. Ця послідовність дій забезпечує виконання встановленого плану просування акаунту. Алгоритм відбирає потенційних фоловерів за заданими характеристиками (стать, вік, регіон, інтереси тощо), забезпечує завдану кількість нових читачів акаунта.

Соціальна мережа бореться з надшвидким зростанням аудиторії сторінок, змінює алгоритми, вимоги, правила. Сервіси слідкують за цими оновленнями та вносять корективи у свою роботу. Завдяки цьому скрипт для накрутки підписників Інстаграм у 2023 році буде відрізнятися від тих, що використовувалися 2022 або 2021. Це гарантує клієнтам безпеку та ефективність просування.

Самостійна робота зі швидкого залучення фоловерів потребує постійного вивчення нових алгоритмів мережі, створення власних методик. Для цього знадобляться спеціальні знання з програмування, маркетингу, нові навички та багато часу. Простіше скористатися розробками професіоналів.

Скрип-накрутка підписників Інстаграм

Серед безкоштовних сервісів власники сторінок рекомендують:

 • Likeinsta – найвідоміший сайт, що працює з 2018 року і має велике число прихильників.

 • Bosslike – ресурс, що пропонує безкоштовні, платні, партнерські пакети роботи.

 • Getlike – біржа, робота якої базується на взаємному обміні лайками та підписками серед учасників.

 • SMMCode – аналогічна платформа взаємообміну послугами для різних соціальних мереж.

 • Zengram – сервіс відрізняється простотою, безпечністю, працює тільки з «живими» акаунтами, без ботів.

Більшість відомих платформ пропонує не тільки онлайн-версію, але і власний додаток, який можна встановити на комп’ютер або смартфон. В особистому кабінеті можна прив’язати один чи декілька акаунтів соцмереж і гнучко налаштовувати просування.

Ресурси розробляють різноманітні пакети для полегшення роботи користувачів – безкоштовні, випробувальні та умовно-безкоштовні, платні. Серед додаткових послуг – розвинена аналітика сторінки, порівняння з обраними конкурентами, сповіщення, автоматизація налаштувань тощо.

Платні сервіси пропонують якісніші послуги, гнучко підлаштовуються до вимог клієнтів, використовують власні скрипти, гарантують безпеку, беруть на себе всі налаштування. Клієнту залишається лише зареєструватися, прив’язати сторінку, накреслити вимоги, обрати тарифний план та сплачувати рахунки. На заміну він отримує гарантії безпеки, досягнення необхідних показників, якісну «живу» аудиторію без ботів, регулярні звіти, рекомендації з поліпшення акаунта та матеріалів.

Серед лідерів в категорії платної накрутки підписників:

 • TapLike – молодий ресурс з помірними цінами, що активно розвивається і пропонує декілька базових програм просування.

 • Smmboost.com.ua – сервіс, що пропонує гарантії безпеки, ретельно відібрану аудиторію, дуже гнучку систему тарифних планів.

 • PRtut – сайт, заснований у 2014 році, що тривалий час надає послуги з просування в соцмережах, пропонує індивідуальні програми для клієнтів.

 • TMSMM – повністю автоматизований ресурс, що виконує якісну розкрутку соцмереж у режимі 24/7, але має високу ціну за фоловера.

 • SprinterSMM – сервіс швидкої розкрутки акаунтів з простим та комфортним інтерфейсом та гарною технічною підтримкою.

Щоб обрати виконавця, треба звертати увагу на:

 • термін роботи на ринку;

 • репутацію;

 • гарантії безпеки;

 • методи просування;

 • цінову політику;

 • гнучкість тарифних планів;

 • зручність інтерфейсу;

 • надання аналітичних звітів.

Провідні ресурси гарантують залучення від 1000 до десятків тисяч активних підписників на добу залежно від цілей та задач клієнта і дотримання вимог соцмережі.

C:\Users\User\Downloads\pasted image 0.jpg

Як накручувати підписників в Інстаграм?

Це робиться не одразу. Накрутка підписників в Інстаграмі потребує виконання декількох простих кроків.

 1. Обрати сервіс, зареєструватися, створити особистий кабінет, прив’язати до нього акант у соцмережі.

 2. Визначитись з задачами, бюджетом, знайти прийнятний тарифний план, сплатити рахунок.

 3. Виконати самостійне налаштування кампанії або скористатися послугами менеджера.

 4. Далі залишається лише слідкувати за результатами та вносити необхідні корегування (обирати новий тариф, змінювати налаштування).

Перед просуванням акаунту, слід звернути увагу на якість його оформлення, публікацію цікавих та унікальних матеріалів, регулярне наповнення контентом. Це спростить роботу з розкрутки, дозволить залучити по-справжньому лояльну аудиторію.

Сучасні методи швидкого розвитку сторінок дозволять скоротити етап повільного зростання числа фоловерів, виведуть акаунт у ТОП, зроблять його локомотивом бізнесу.

 

Отправить ответ

Please Login to comment
Войти с помощью: 
  Subscribe  
Notify of
Authorization
*
*
Войти с помощью: 
Registration
*
*
*
Войти с помощью: 

2 × one =

Password generation