Loading
Українська ІТ-компанія Vymex залучила понад $1 млн інвестицій

Українська ІТ-компанія Vymex залучила понад $1 млн інвестицій

Українська продуктова IT-компанія Vymex, яка розробляє мобільний додаток для управління бізнесом, його ресурсами та процесами, залучила понад $1 млн від 20 приватних інвесторів. Серед них — Ігор Фостенко, засновник компанії EnjoyTheWood.

Українська ІТ-компанія Vymex залучила понад $1 млн інвестиційРуслан Юмагулов, засновник та СЕО компанії
Фото: Vymex

  • Vymex працює над розробкою додатку для управління бізнесом і його результатами. Продукт дозволить навчити підприємців вимірювати складові результатів їхнього бізнесу, а компанію — зробити зручною для якісної та кількісної оцінки будь-якого з її процесів — логістики, HR чи інших, розповіли  представники Vymex.
  • Додаток також дасть змогу обмінюватися та зберігати інформацію, вести комунікацію між спеціалістами всередині компанії прямо у месенджері. Паралельно у Vymex можна буде розміщувати резюме та шукати роботу.
  • Перша презентація додатку відбулась 15 грудня 2021 року. Зараз йде відкрите бета-тестування Vymex, до нього можуть долучитися 1000 охочих — як власників бізнесу, так і спеціалістів. Аби стати одним з них, необхідно залишити свою заявку на сайті компанії.
  • У Vymex зазначають, що реліз додатку у веб iOS та Android-версіях запланований на початок 2022 року.
  • Отримані кошти компанія інвестує у розвиток продукту.

Источник

Отправить ответ

Пожалуйста, авторизуйтесь чтобы добавить комментарий.
Войти с помощью: 
  Подписаться  
Уведомление о
Авторизация
*
*
Войти с помощью: 
Регистрация
*
*
*
Войти с помощью: 

4 × 1 =

Генерация пароля